Jo kandidatūrai į minėtos kredito unijos administracijos vadovus ketvirtadienį pranešė pritarusi Lietuvos banko (LB) valdyba.

Vilniaus spaustuvėje UAB „Grafija“ pardavimo vadovu nuo praėjusių metų vasaros dirbantis p. Mikaila CV.LT sakė apie LB valdybos sprendimą dar nieko nežinąs.

Anot p. Mikailos, nereikėtų užbėgti įvykiams už akių, mat dabar dar tik sprendžiama, ar jis yra tinkamas kandidatas, o kas vadovaus unijai spręs steigėjai. Be to, p. Mikailos teigimu, jis dar nežino, ar pats sutiks užimti siūlomas pareigas.

„Gali apkramtyti, bet nesuvalgyti“, - apie savo galimybes vadovauti Centrinės taupomosios kasos“ administracijai CV.LT kalbėjo p. Mikaila.

Pasak LB atstovų, norinčiųjų įkurti naują kredito uniją dar laukia du etapai – sulaukti LB valdybos leidimo tokią uniją steigti ir gauti licenciją.

Buvo bedarbis

Iš "Sodros" vadovo posto 2009 m. gruodį atsistatydinęs p. Mikaila CV.LT pasakojo, kad iki įsidarbindamas UAB „Grafija“ jis buvo bedarbis.

Ponas Mikaila konkursą eiti „Sodros“ direktoriaus pareigas laimėjo 2003 m. liepą. Iki tol, nuo 2002 m. gegužės, jis dirbo Vidaus reikalų ministerijos (VRM) valstybės sekretoriumi.

Dar anksčiau inžinieriaus statybininko specialybę turtintis p. Mikaila buvo VRM Ekonomikos ir finansų departamento direktorius. Į VRM jis atėjo iš "Sodros" padalinio – Socialinio draudimo mokymo ir tyrimo centro, kuriam nuo 1999 m. sausio vadovavo pusantrų metų. 1994-1996 m. p. Mikaila buvo socialinės apsaugos ir darbo ministras.