"Karjeros dienų 2008" partnerio, personalo valdymo paslaugų įmonės "Manager.lt",  specialistai žada atskleisti studentams CV ir motyvacinio laiško subtilybes bei padėti susikurti gyvenimo aprašymus. Juos matys visos renginyje dalyvaujančios įmonės.
Taip pat studentai galės dalyvauti simuliaciniame darbo pokalbyje ir būti įvertinti personalo atrankos įmonės atstovų.
"Du - trys studentai dalyvaus netikrame pokalbyje dėl darbo, kurį organizuos "Manager.lt" įmonė. Parengtą vaizdo medžiagą naudosime mokymuose. Personalo atrankos specialistai komentuos klaidas bei pasidalins patarimais", - žada Miroslavas Gordejevas, Vilniaus universiteto "Karjeros dienų 2008" vadovas.
Pasak jo, studentai jau turi žinių, kaip parašyti CV ar motyvacinį laišką. Tačiau pokalbis dėl darbo vis dar baugina.
"Stebint pokalbį iš šalies, daug lengviau pamatyti klaidas. Todėl žiūrėdami filmuotą medžiagą, studentai galės suvokti, kaip iš tiesų turėtų atrodyti pokalbis dėl darbo", - aiškina psichologas Antanas Zališčevskis, "Manager.lt" Vilniaus regiono vadovas.

"Tokios mokymų formos dar neteko matyti nė vienoje studentų karjeros mugėje. Tikimės, kad ši naujiena pasirodys įdomi bei pritrauks daugiau dalyvių", - viliasi p. Gordejevas.

Nors studentai nuolat tobulėja ir įgauna daugiau žinių, pasak p. Zališčevskio, jiems dar yra ko išmokti.

"Vis dar tenka susidurti su prastai parašytais studentų gyvenimo aprašymais. Be to, daugelis neturi supratimo, kur ir kaip galima sėkmingai susirasti darbą", - tvirtina p. Zališčevskis.
Jis priduria, kad įvairūs karjeros projektai yra reikalingi, mat padeda studentams aktyviau ir sėkmingiau įsilieti į darbo rinką.