Video patarimai
Video patarimai Kaip sėkmingai save „parduoti“?

Prieš kandidatuodami į darbo poziciją, parenkite trumpą prisistatymą, kodėl darbdavys turėtų pasirinkti būtent jus.  Išskirkite savo teigiamas savybes, parodykite, kokiose srityse jūs esate geriausias. Taciau prisiminkite, kad darbdaviai nesirenka kandidatų įgudžių, jie renkasi sprendimus. Pagalvokite, kaip jūsų įgudžiai gali padėti įmonei pasiekti jos tikslus.

PersiųstiSpausdinti

Darbas iš namų irgi neša pelną

cv.lt2011.04.20 10:43
Komentarai (6)

Dirbti ir tuo pačiu būti namuose – pasaulyje vis labiau populiarėjanti tendencija. Darbdaviai, anksčiau kiek skeptiškai vertinę tokią galimybę, dabar vis dažniau nuotolinį būdą siūlo ir kaip alternatyvą įprastam darbui, ir net kaip motyvacijos priemonę.


Daugelis darbuotojų pirmenybę atiduoda nuotoliniam darbui, tvirtina apklausos, kurią rengė telekomunikacijų bendrovė „Skype“, rezultatai. Juo labiau, kad informacinės technologijos daugeliui specialistų savus darbus nudirbti leidžia nebūtinai sėdint prie darbo stalo kontoroje.

Apkausos duomenys atskliedžia, kaip keitėsi komunikavimo priemonės nuo 2009 m. pabaigos iki šių metų. Labiausiai augo vaizdo konferencijos (15%) ir individualios konferencijos (13%). Bendravimas socialiniuose tinkluose ir trumposiomis žinutėmis ūgtelėjo 1% ir išliko stabiliomis komunikacijos priemonėmis. Tačiau fiksuoto ryšio telefonais naudojamasi vis rečiau (-6%), taigi manoma, jog jie artimiausiu laiku bus pakeisti naujesnėmis technologijomis.


Apklausoje dalyvavo 500 įvairaus dydžio verslo įmonių, kuriose dirba nuo 4 iki daugiau nei 2. 500 darbuotojų. 62% bendrovių nurodė, jog darbuotojams jau leido dirbti iš namų, 34% šių įmonių darbuotojų  taip dirba retkarčiais, o iš šio skaičiaus trečdalis taip praleidžia beveik pusę savo darbo laiko. Dažniausiai taip buvo linkusios elgtis stambios įmonės, kuriose dirba nuo 500 iki 2. 500 darbuotojų, rašo portalas „Mashable“

Vienu iš teigiamiausių tokio darbo savybių yra darbo laiko lankstumas ir mėgavimasis pačiu darbu. Šias savybes, kaip vienas svarbiausių, darbuotojai nurodė greta atlyginimo ir darbo kokybės.

Darbo iš namų privalumų įžvelgia ir darbdaviai. Net 75% vadovų ir viršininkų teigė, jog tai jiems yra priimtina, o 56% įsitikinę, jog darbuotojai tokiu būdu atnešė daugiau pelno įmonei.


Visa portale cv.lt esanti medžiaga priklauso UAB „Verslo žinios“, jeigu nenurodyta kitaip. Griežtai draudžiama ja naudotis ir platinti kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse be išankstinio UAB „Verslo žinios” sutikimo ir aiškios nuorodos į cv.lt kaip informacijos šaltinį.

Ieškote darbo?
CV.lt turi gerų darbo pasiūlymų
Dalintis:
_ Komentarai (6)
 

Rubrikos naujienos
Parsisiųsk patarimų
Atlyginimo derybos

Atlyginimo derybos (PDF byla)

1. Kaip išsiderėti sugebėjimus ir lūkesčius geriausiai atitinkantį atlyginimą: pagrindinės taisyklės ir patarimai.
2. Vidutiniškai Lietuvoje mokami atlyginimai pagal įvairias pareigybes.
Parsisiųsti
Kaip rašyti CV

Kaip rašyti CV (PDF byla)

1. Išsamiai - ką rašyti kiekvienoje CV eilutėje?
2. Dažniausios CV klaidos.
3. CV pavyzdžiai.
Parsisiųsti
Motyvacinis laiškas

Motyvacinis laiškas (PDF byla)

1. Ką rašyti motyvaciniame laiške?
2. Motyvacinio laiško struktūra.
3. Motyvacinio laiško pavyzdžiai.
Parsisiųsti
Pokalbis dėl darbo

Pokalbis dėl darbo (PDF byla)

1. Pasiruošimas pokalbiui su galimu darbdaviu.
2. Kaip suvaldyti jaudulį?
3. Tradiciniai darbdavių klausimai, užduodami per pokalbį.
4. Pokalbio eiga.
5. Veiksmai po pokalbio su darbdaviu.
Parsisiųsti
Darbo paieška

Darbo paieška (PDF byla)

1. Koks darbas jums labiausiai tinka?
2. Ką būtina žinoti prieš pradedant darbo paiešką?
3. Darbo paieškos būdai ir eiga.
Parsisiųsti