1. cv.lt yra seniausia ir populiariausia darbo paieškos priemonė Lietuvoje, turinti didžiausią CV duomenų bazę, kuria, ieškodamos darbuotojų, nuolat naudojasi daugelis Lietuvos įmonių.


2. Gyvenimo aprašymas bus pasiekiamas bet kada ir iš bet kur. Nepamesite.


3. Nereikės galvoti, ar gyvenimo aprašymą užpildėte taisyklingai. cv.lt pateikiamas standartas atitinka visus reikalavimus. Jums tereikia užpildyti nurodytus laukus.


4. CV pildyti paprasta ir aišku. Nebūtina visos informacijos suvesti visko iš karto.  CV galima išsaugoti įvairiais formatais.


5. Galite pasirinkti jums tinkantį CV statusą - nuo atviro (jei ieškote darbo) iki visiškai paslėpto (jei darbo pasiūlymai šiuo metu nedomina) - ir jį bet kada keisti.


6. Paprastesnis kandidatavimas. Užtenka dviejų pelės paspaudimų ir darbdavys gaus jūsų CV.


7. Gausite specialiai jums skirtus pranešimus į savo el. paštą apie naujausius darbo pasiūlymus. Bus siunčiami tik jūsų pasirinktų sričių darbo pasiūlymai.


8. Galėsite būti surasti darbdavių net jei aktyviai neieškote darbo. Įmonės gali rasti jūsų CV duomenų bazėje ir pateikti darbo pasiūlymą. Jūsų pasirinkimas - svarstyti jį ar ne.


9. Matysite išsamią statistiką - kokia įmonė, kada ir kiek kartų domėjosi jūsų CV. Kaupiama atsakymų į skelbimus istorija. Galite išsisaugoti ir motyvacinį laišką.


10. Net jei neiškote darbo: CV yra dokumentas, kurio gali prireikti įvairiose situacijose, taigi turėsite jį visada po ranka. Galėsite stebėti padėtį rinkoje. Kas žino, galbūt sulauksite tokio darbo pasiūlymo, kurio negalėsite atsisakyti, net jei esate patenkintas dabartiniu darbu. Be to, įvedusiems CV - platesnės galimybės naudotis papildomomis cv.lt paslaugomis, skaičiuoklėmis, dalyvauti žaidimuose.

 

Darbdaviai peržiūri kas trečią į cv.lt duomenų bazę įvestą gyvenimo aprašymą net jei kandidatai jo niekur nesiunčia. Todėl didelė tikimybė, kad jūs sulauksite darbo pasiūlymų vien tik todėl, kad įvedėte CV.  Galite daugiau nieko nedaryti.
Vis dėlto jei savo gyvenimo aprašymą patys nusiųsite darbdaviui – galimybę sulaukti darbo pasiūlymo gerokai padidinsite.

 

CV GALITE ĮVESTI PASPAUDĘ ČIA.