Parodykite, kad domitės siūlomu darbu
Jei šio darbo iš tiesų norite, pokalbio pabaigoje užduokite papildomų klausimų. Pavyzdžiui, ar atsirinktieji kandidatai bus pakviesti į kitą pokalbį dėl darbo, iki kada galima tikėtis sulaukti atsakymo, kada reikėtų pradėti dirbti ir pan. Taip parodysite, kad šio pokalbio baigtis iš tiesų jums svarbi, o tai palieka gerą įspūdį.

Pasiteiraukite kontaktų
Nors įkyruolių nemėgsta niekas, tačiau praėjus kelioms dienoms po pokalbio pravartu apie save priminti. Todėl mandagiai paprašykite asmens, kad duotų savo kontaktus, nes norėsite pasiteirauti apie galimybes laimėti darbo vietą.

Padėkokite raštu
Jei turite įmonės atstovo, dalyvavusio pokalbyje, e. paštą, padėkokite už jums skirtą laiką. Taip pelnysite daugiau palankumo ir dar sykį priminsite apie save.

Domėkitės įmone
Jei esate pakviesti antram pokalbiui, gerai atlikite namų darbus: apie įmonę surinkite kuo daugiau informacijos. Tai padės ne tik lengviau jaustis pokalbyje, bet ir parodysite, kad ši darbo vieta, kaip ir pati įmonė, jums įdomi bei svarbi.

Neturėkite per didelių lūkesčių
Net jei esate pakviesti į antrą pokalbį, neįsivaizduokite, kad darbo pasiūlymas jau jūsų kišenėje. Būkite nusiteikę išgirsti ir neigiamą atsakymą. Nors ir kaip nemalonu tai būtų, bet nenuleiskite rankų: netrukus vėl rasite darbo pasiūlymą, vertą jūsų.

Parengta pagal karriere.de