Norintieji išbandyti jėgas ir įrodyti, kad jų įmonėje dirba stipriausi Lietuvoje pardavėjai, artimiausiomis dienomis galės registruotis. Tereikia užpildyti anketas interneto portale „www.vz.lt“. Pretenduoti patekti į lygą gali visi pardavimo specialistai, nesvarbu, kokioje įmonėje – smulkioje ar didžiausioje – jie dirba, kokius produktus pardavinėja ir kokius pardavimo metodus naudoja.
Jei turite laimėtojo charakterį, bent keturis bendraminčius, pabandyti verta. Dalyvio anketą rasite čia.

Į dešimtuką
Projekto vertinimo komisija, peržiūrėjusi pretendentų pateiktą informaciją portale VZ.LT bei įvertinusi jų finansinius pasiekimus, pardavimo proceso valdymo niuansus bei motyvaciją dalyvauti, atrinks 10 stipriausių, aukščiausius balus surinkusių komandų, kovosiančių dėl prizinių vietų. Spalio 19 d. prie starto linijos išsirikiuos atrinktos komandos, kurios demonstruos gebėjimus ir tarpusavyje konkuruos dėl prizinių vietų. Visą dieną truksiančioje kovoje komandos atliks specialias užduotis, leisiančias įvertinti jų nuostatas, psichologinį pasirengimą, pardavimo žinių bei technikos išmanymą. Vertinimo komisijos sprendimu, į kitą etapą pateks 5 pajėgiausios komandos.

Dar kitame etape bus išrinktos 3 geriausios komandos: vertinimo komisijai padės apsispręsti VZ.LT verslo auditorija. Trečias etapas vyks tiesiogiai kasmetinės „Verslo žinių“ rengiamos pardavimų konferencijos metu. Laimėtojus lems ne tik komisija, bet ir konferencijos dalyviai.
Pardavimo čempionai bus renkami ir vertinami remiantis trimis pagrindiniais kriterijais: profesionalumu, rezultatais ir ekspertiniais gebėjimais.

Kiekviena komanda, įveikusi atrankinį turą bei patekusi į stipriausių pardavimo komandų dešimtuką, bus apdovanota specialiais lygos diplomais bei rengėjų dovanomis. Pardavimo pajėgos, patekusios į finalinį etapą, gaus „TMD Partners“ konsultantų parengtus savarankiško mokymosi instrumentus bei vardinius kvietimus į „Verslo žinių“ rengiamas konferencijas. Lygos nugalėtojams bus įteikta prestižinė Pardavimo čempionų taurė.

Lengva nebus
„Tokio čempionato nauda trejopa. Dalyvių komanda galės pasitikrinti įgūdžius, pasilyginti su kitais. Praktinės užduotys įrodys, kas daroma puikiai, kur dar reikia pasitempti, atsiras galimybė pamatyti save iš šalies, kas kasdieniame darbe sunkiai įmanoma“, – aiškina Darius Pietaris, mokymo ir konsultacijų UAB „TMD Partners“ konsultantas.
Įmonės galės pasitikrinti savo pardavimo sistemą, pamatyti, kaip dirba pardavimo pajėgos. Visos komandos gaus grįžtamąjį ryšį, nes bus komentuojama, kodėl jų veiksmai yra įvertinti taip, o ne kitaip.
„Naudos gaus ir tie, kas stebės procesą. Kadangi apie čempionato eigą bus galima sužinoti internetu, visi pardavėjai galės pasitikrinti, ar jie dirba panašiai, kaip ir čempionato lyderiai, bei iš jų pasimokyti“, – nurodo p. Pietaris.
Konsultantas žada, kad užduotys bus sudėtingos: reikės panaudoti visus sugebėjimus, nes konkurencija didelė, o dar prisidės ir psichologinė įtampa, juk dalyvius stebės ir vertins visa verslo visuomenė.
„Lengva nebus, tačiau čempionatas pardavėjams tikrai praskaidrins rudenį“, –  šypsosi vertinimo komisijos narys.

VŽ info
Pretendentams reikalingos savybės
* Savo organizacijoje esate įdiegę veiksmingus pardavimo procesus;
* Tinkamai ir efektyviai valdote pardavimo pajėgas;
* Turite subūrę darnią ir atkaklią pardavimo komandą;
* Vertinate savo klientus  ir puikiai pažįstate jų lūkesčius;
* Turite puikius pardavimo įgūdžius;
* Mėgstate azartą ir drąsiai priimate naujus iššūkius;
* Esate geriausi savo srities profesionalai ir norite apie tai pranešti visai Lietuvai.
Šaltinis: „TMD Partners“.

 

Šis straipsnis publikuotas "Verslo žinių" rubrikoje "Vadyba"