„Sprendimas išeiti iš vadovo pareigų televizijoje yra paremtas asmeniniu apsisprendimu ir nesusijęs su šios televizijos veikla, finansiniais rezultatais. Manau, kad „Lietuvos ryto“ televizijai, kaip vadovas, daviau viską, ką galėjau, ir dabar noriu šiek tiek pakeisti veiklos pobūdį. Toliau dirbsiu kaip nepriklausomas žurnalistas, nepriklausomas turinio kūrėjas“, – teigia p. Jakilaitis.

Steigiamos bendrovės pavadinimo jis neįvardija, tik užsimena, kad bendrovė užsiims televizijos laidų kūrimu ir bus bendradarbiaujama su visomis Lietuvos televizijomis, turima planų dirbti ir užsienyje.

„Lietuvos ryto“ televizijoje p. Jakilaitis toliau ves laidas „Lietuva tiesiogiai“ ir „24/7“. „Nežinau, ar jau rastas žmogus, kuris mane pakeis „Lietuvos ryto“ televizijos vadovo pareigose, ar kandidatas dar ieškomas. Galiu tik garantuoti, kad naujam vadovui padėsiu pradėti darbą naujose pareigose, perduosiu savo patirtį“, – dėsto p. Jakilaitis.

Ponas Jakilaitis „Lietuvos ryto“ televizijai vadovauja nuo jos įkūrimo 2008 m. Prieš tai kartu su „Lietuvos ryto“ grupe valdė ir vadovavo prodiuserių bendrovei „Media Team“. Dar anksčiau p. Jakilaitis dirbo televizijoje LNK: vedė laidas, vadovavo žinių tarnybai, dirbo reporteriu.
Ponas Jakilaitis yra baigęs Žurnalistikos studijas Vilniaus universitete.

„Manau, kad „Lietuvos ryto“ televizija turi puikią ateitį, joje sėkmingai suformuotas kolektyvas, kanalas turi aiškų savo veidą, programą, padaliniai sėkmingai funkcionuoja“, – „Lietuvos ryto“ televizijos perspektyvas braižo p. Jakilaitis, tačiau šių metų finansinių rezultatų nekomentuoja.
„Lietuvos ryto“ televizijoje dirba 75 žmonės.

VĮ Registrų centro duomenimis, UAB „Lietuvos ryto“ televizija 2011 m., palyginti su 2010 m., pajamas padidino 22%, iki 9,3 mln. Lt, o nuostolius sumažino 9%, iki 5,9 mln. Lt.