Video patarimai
Video patarimai Kaip sėkmingai save „parduoti“?

Prieš kandidatuodami į darbo poziciją, parenkite trumpą prisistatymą, kodėl darbdavys turėtų pasirinkti būtent jus.  Išskirkite savo teigiamas savybes, parodykite, kokiose srityse jūs esate geriausias. Taciau prisiminkite, kad darbdaviai nesirenka kandidatų įgudžių, jie renkasi sprendimus. Pagalvokite, kaip jūsų įgudžiai gali padėti įmonei pasiekti jos tikslus.

PersiųstiSpausdinti

Ką daryti, jei jus atleido iš darbo?

cv.lt

Jei jus atleido iš darbo, pirmiausia turite suprasti, jog nusivylimas ir sumažėjęs pasitikėjimas savimi yra normalūs jausmai. Turite suprasti, kad atleidimas nereiškia, jog esate niekam tikęs specialistas. Ir – svarbu – nepriimkite to asmeniškai. Pagalvokite, ką toliau gyvenime norite daryti. Prisiminkite, kokių įgudžių jums trūksta. Šis metas – pats patogiausias jų įgyti. Nepraraskite motyvacijos.


Žiūrėkite Monster video.Visa portale cv.lt esanti medžiaga priklauso UAB „Verslo žinios“, jeigu nenurodyta kitaip. Griežtai draudžiama ja naudotis ir platinti kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse be išankstinio UAB „Verslo žinios” sutikimo ir aiškios nuorodos į cv.lt kaip informacijos šaltinį.

Ieškote darbo?
CV.lt turi gerų darbo pasiūlymų
Dalintis:
 
Rubrikos naujienos